( 3 : 1 )
Jesień 2023 - Totalbet SuperLiga6
  • niedziela, 01 październik 2023
  • 20:00

149' Tomasz Pietrzak KS Browarek
148' Michał Koszela KS Browarek
146' Tomasz Pietrzak KS Browarek
143' Bartek Gwóźdź KS Browarek
143' Maks Himel KS Browarek
132' Krystian Chrobak KS Browarek
116' Kamil Modzelewski KS Browarek
106' Tomasz Pietrzak KS Browarek
105' Michał Koszela KS Browarek
149' Krystian Chrobak KS Browarek
146' Patryk Modzelewski KS Browarek
143' Michał Koszela KS Browarek
132' Michał Koszela KS Browarek
116' Michał Koszela KS Browarek
105' Krystian Chrobak KS Browarek
1Michał Koszela KS Browarek

W meczu SuperLiga6 pomiędzy KS Browarkiem i Altusem pewniakiem do zgarnięcia pełnej puli byli nominalni gospodarze, ale spodziewaliśmy się, że goście powalczą. I w pierwszej części ta prognoza potwierdziła się w pełni. Już w 5 minucie wynik, z pomocą rykoszetu, otworzył Michał Koszela, nie minęło 60 sekund i swojego gola, choć na raty, zdobył Tomasz Pietrzak. Ten sam zawodnik mógł powiększyć przewagę, ale obił słupek, w odpowiedzi Granatowi mogli złapać kontakt, ale golkiper Bartek Gwóźdź był na posterunku. Po nieco ponad kwadransie było już 3:0. Po znakomitej centrze Koszeli piękną główką popisał się Kamil Modzelewski i sytuacja gości była już bardzo trudna. Lecz 360 sekund później Karol Żak zagrał z lewej strony, a akcję zamknął Dawid Celt i było już tylko 3:1. Jak się okazało, ten rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Browarek już w pełni przejął inicjatywę. Po około pół godzinie gry Koszele sprytnie podał z autu, a Krystian Chrobak kapitalnie uderzył z powietrza i zrobiło się 4:1. KS B próbowali podwyższyć wynik, ale przez długi czas byli bardzo nieskuteczni. Aż do 43 minuty. Wówczas goście grali już lotnym bramkarzem, co wykorzystał jego vis a vis Gwóźdź. Za moment poprawił Maks Himel, ale na 5 minut przed końcem Altus za sprawą Macieja Domki zmniejszył straty na 6:2. W 46 minucie Pietrzak po raz drugi wpisał się na listę strzelców, w 48 swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył najlepszy na murawie Michał Koszela, a w 49 Pietrzu dobił uderzenie Bartka Gwoździa, ustalając przy tym stan rywalizacji na 9:2. KS Browarek mimo starań Altusa dość pewnie zwyciężył i był to ich drugi komplet punktów tej jesieni.