( 7 : 0 )
Lato 2023 - Totalbet 5. Liga 6x6
  • wtorek, 29 sierpień 2023
  • 19:45

136' Piotr Bieńkowski Zimne Dranie
121' Mateusz Dmowski Zimne Dranie
119' Jakub Bagiński Zimne Dranie
117' Igor Przybyłek Zimne Dranie
115' Mateusz Weśniuk Zimne Dranie
114' Mateusz Weśniuk Zimne Dranie
110' Kamil Barszcz Zimne Dranie
106' Mateusz Weśniuk Zimne Dranie
105' Mateusz Weśniuk Zimne Dranie
135' Dominik Baćko Bulbez Team Bemowo
129' Marcin Taras Bulbez Team Bemowo
124' Leszek Zalewski Bulbez Team Bemowo
119' Jakub Kaźmierski Zimne Dranie
135' Oliwier Wójcik Bulbez Team Bemowo
124' Oliwier Wójcik Bulbez Team Bemowo
1Mateusz Weśniuk Zimne Dranie

O godzinie 19:45 na placu zagościły drużyny z 5 klasy rozgrywkowej, a dokładnie to  Zimne Dranie mierzyły swoje siły z Bulbez Team Bemowo. W spotkanie z przytupem weszli Gospodarze, którzy to już od początkowych minut mocno ruszyli na rywala strzelając im pierwszego gola zaledwie po upływie 5 minut. Na drugi cios Granatowych nie trzeba było długo czekać, bowiem kilkadziesiąt sekund później drużynę na dwubramkowe prowadzenie wyprowadził  Mateusz Weśniuk. Po tej seri zdarzeń Zimne dranie znacznie zyskały na jakości, a ich gra z minuty na minutę nabierała coraz jaśniejszych kolorów. Goście starli odbić się od dna po błyskawicznie straconych golach, lecz przede wszystkim w ich grze brakowało dopięcia akcji na ostatni guzik. Gospodarze widząc średnią dyspozycje rywali postanowili ruszyć do ataku całym zespołem, a to szybko zaczęło przynosić kolejne owoce w postaci bramek. Mecz z biegiem czasu zaczął przypominać trening strzelecki w wykonaniu zimnych Drani niż zacięta rywalizację o wagę trzech punktów, a świetnie potwierdzał to wynik 6:0 do 17 minuty spotkania. W końcówce pierwszych 20 minut Gospodarze podwyższyli rezultat na 7:0 i tez przy takim wyniki ekipy opuszczały plac po pierwszej połowie. Po zmianie stron bez wielkiego zaskoczenia znów do głosu doszły granatowe koszule, a na listę strzelców po raz pierwszy wpisał się Mateusz Dmowski w 21 minucie spotkania. Goście swojego wyczekiwanego gola zdobyli dopiero po upływie 24 minut, a sprawca tego zdarzenia był Leszek Zalewski, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. Ten gol miał jedynie symboliczne znacznie, bowiem w dalszym ciągu spotykania nieustannie do groźnych ataków dochodziły Zimne Dranie. Ku naszemu zaskoczeniu pięć minut później to ponownie Goście stworzyli sobie okazje na zmniejszenie różnicy i w 29 minucie meczu do wyniku 8:2 doprowadził Marcin Taras, lecz nie wiązaliśmy tu większych nadziei na ich powrót. W końcówce spotkania bywaliśmy świadkami jeszcze dwóch trafień kiedy to pierw gola zdobyli Goście, lecz chwilę później ostateczny wynik został przypieczętowany przez Piotra Bieńkowskiego i kecz zakończył się wynikiem 9:3.