( 3 : 2 )
Lato 2023 - Totalbet 4. Liga 6x6
  • wtorek, 29 sierpień 2023
  • 20:30

139' Mikołaj Wysocki Green Lantern
131' Piotr Duma Green Lantern
107' Sebastian Świpiarski Green Lantern
106' Piotr Duma Green Lantern
101' Mikołaj Wysocki Green Lantern
140' Dawid Wichowski Niski Press
134' Bartek Charyton Niski Press
123' Patryk Hull Niski Press
117' Hubert Fabisiak Niski Press
115' Dawid Wichowski Niski Press
139' Piotr Duma Green Lantern
106' Adrian Rzepecki Green Lantern
140' Hubert Fabisiak Niski Press
134' Dawid Wichowski Niski Press
115' Piotr Marcinkowski Niski Press
1Piotr Duma Green Lantern

O godzinie 20:30 rozpoczęło się spotkanie w ramach 4 ligi letniej, gdzie na placu rywalizację o wagę trzech punktów stoczyły zespoły Green Lantern vs Niski Press. Spotkanie rozpoczęło się od błyskawicznego trafienia Gospodarzy, którzy to już w 1 minucie otworzyli wynik spotkania dzięki dobrej skuteczności Michała Wysockiego. Po zdobytym Golu Green Lantern z dużym spokojem kontrolowało przebieg meczu, a wraz z biegiem czasu tworzyli sobie coraz więcej okazji by podwyższyć rezultat meczowy. Na drugie trafienie nie trzeba było długo czekać, bowiem w 6 minucie spotkania po dobrym rozegraniu rzutu rożnego futbolówka trafiła pod nogi Piotra Dumy, a ten pewnym uderzeniem podwyższył przewagę. Strzelone gole znacznie pobudziły kreatywność Gospodarzy, którzy po strzelonej bramce jak najszybciej chcieli zdobyć kolejną i tak tez się stało. Po upływie 7 minut na protokole meczowym widniał pewny wynik 3:0, a na trzybramkową przewagę gola zdobył Sebastian Świpuarski. Po trzech ciosach Niski Press starał się powrócić na właściwe tory, jednak ich ataki skutecznie były przerywane przez dobra dyspozycje Lini defensywnych Gospodarzy, która tego dnia była niemal bezbłędna. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Niski Press zaczął wykorzystywać swoje sytuacje i na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy zdołali doprowadzić do jednego gola różnicy.  Po zmianie stron mogliśmy zauważyć nieco inny obraz gdy, bowiem wraz z biegiem czasu mecz stawał się coraz bardziej zacięty, a drużyny zaciekle walczyły o zdobywanie kolejnych trafień. Nieustanna wymiana ciosów trwała do niemal samego końca spotkania, jednak wynik w końcówce meczu sprzyjał Gospodarzom. Niski Press nie zamierzał zostawić owego faktu bez podjęcia próby i w końcowych minutach rzucił piąty bieg co finalnie przyniosło owoce w postaci wyrównania wyniku. Ostatecznie rywalizacja po końcowym gwizdku sędziego zakończyła się wynikiem 5:5, a zespoły podzieliły się punkami.