( 3 : 3 )
Lato 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • środa, 26 lipiec 2023
  • 19:45

137' Mark Kachno Team Ivulin Wola
135' Aleksy Zenkovets Team Ivulin Wola
129' Aleksy Zenkovets Team Ivulin Wola
122' Illia Malcevich Team Ivulin Wola
116' Aleksy Zenkovets Team Ivulin Wola
113' Aleksy Zenkovets Team Ivulin Wola
107' Jury Ostrovskiy Team Ivulin Wola
137' Jury Ostrovskiy Team Ivulin Wola
116' Dzmitry Bałysz Team Ivulin Wola
113' Artiom Bastun Team Ivulin Wola
107' Mark Kachno Team Ivulin Wola
1Aleksy Zenkovets Team Ivulin Wola

Pojedynek między drużynami z końca tabeli rzadko okazuje się interesującym meczem. Zawodnicy Marwick oraz Team Ivulin Wola jednak zaprzeczyli tej tezie. Niemalże przez pełne 40 minut oglądaliśmy wyrównane spotkanie, a żadna ze stron nie prowadziła więcej, niż jedną bramką. Jako pierwsi prowadzenie objęli gospodarze po golu Łukasza Kmity i w kolejnych minutach wydawali się delikatnie mieć inicjatywę po swojej stronie. U rywali z kolei sprawy w swoje ręce wziął Jury Ostrovskiy, który trafił na remis, ale przede wszystkim napędzał akcje Team Ivulin Wola. W 13. minucie przypomniał o sobie Aleksy Zenkovets dobrze obracając się z piłką pod polem karnym i pewnie uderzając po ziemi wprost do siatki. Po skutecznie wykonanym rzucie rożnym na 2:2 trafił Mateusz Wyziński, lecz jeszcze w tej samej minucie odpowiedział ponownie Zenkovets. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 3:3 po tym, jak bramkę zdobył Piotr Poteraj, a wcześniej dobrą indywidualną akcję przeprowadził Wyziński. W pierwszych dwudziestu minutach Marwick prezentował się nieco lepiej od przeciwników, ale z kolei po drugiej stronie boiska widać było, że jest większa jakość u pojedynczych graczy. Przede wszystkim u Yury Ostrovskiyego oraz Aleksy Zenkovetsa. Przełożyło się to na lepszą grę Team Ivulin Wola w drugiej części meczu, co pozwoliło gościom odskoczyć od rywala do wyniku 4:7. Była już 37. minuta zatem kwestia trzech punktów wydawała się być formalnością. Mimo tego gospodarze postanowili napędzić strachu trafiając na 6:7 w ostatniej minucie meczu. Ostatecznie gol Łukasza Kmity przyszedł zbyt późno aby zdążyć powalczyć o remis i Marwick musiał uznać wyższość rywali. Samo spotkanie było naprawdę interesujące i nie wskazywało, że mierzą się ze sobą drużyny z końca tabeli.