( 4 : 2 )
Zima 2023 - 11. Liga
  • niedziela, 19 luty 2023
  • 16:10

148' Krystian Leszko Teraz Kolska
136' Jakub Pernal Teraz Kolska
135' Dawid Głowacki Teraz Kolska
132' Dawid Głowacki Teraz Kolska
127' Karol Kozdrowski Teraz Kolska
118' Dawid Głowacki Teraz Kolska
117' Krystian Leszko Teraz Kolska
108' Dawid Głowacki Teraz Kolska
102' Krystian Leszko Teraz Kolska
144' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
144' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
109' Wojciech Czuba Młodzi Perspektywiczni
148' Dawid Głowacki Teraz Kolska
147' Jakub Pernal Teraz Kolska
135' Karol Kozdrowski Teraz Kolska
132' Karol Kozdrowski Teraz Kolska
118' Krystian Leszko Teraz Kolska
117' Karol Kozdrowski Teraz Kolska
108' Adam Dedek Teraz Kolska
102' Dawid Głowacki Teraz Kolska
109' Marcin Plenzler Młodzi Perspektywiczni
1Dawid Głowacki Teraz Kolska

O 16:15 przy ul. Obrońców Tobruku 11 na przeciw siebie stanęły ekipy Teraz Kolskiej i Młodych Perspektywicznych. Wynik w drugiej minucie otworzył Krystian Leszko po mocnym strzale ze skraju pola karnego. Na kolejne trafienia czekaliśmy do 8 minuty. Wtedy gospodarze podwyższyli na 2:0. Adam Dedek zagrał do Dawida Glowackiego, który obrócił się z rywalem na plecach i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Uderzył pewnie przy słupku. Minutę później odpowiedzieli przyjezdni. Marcin Plezner zagrał na pusta bramkę do Wojciecha Czuba, który pewnie wykończył akcje. Po niecałych 10 minutach gry mieliśmy 2:1. W 17 i 18 minucie mieliśmy dwa szybkie ciosy wyprowadzone przez gospodarzy. Na początku Krystian Leszko wywalczył piłkę na połowie rywali i sam skutecznie popędził na bramkę rywali. Chwile później ten sam gracz zagrał do Dawida Glowackiego, który mocnym strzałem podwyższył na 4:1. Takim rezultatem zakończyło się to spotkanie. W drugiej odsłonie musieliśmy narzekać się trochę na zmianę rezultatu, gdyż w początkowej fazie gra przeniosła się do strefy środkowej. Bramkę obejrzeliśmy w 32 minucie. Karol Kozdrowski zagrał do Dawida Glowackiego, który bez wahania skompletował hattricka. W 35 minucie indywidualnym rajdem popisał się Dawid Głowacki. Minął jednego rywala zwodem i atomowym strzałem podwyższył na 6:1. Minutę później ten sam graczy zmienił wynik na 7:1 i już raczej pewne było kto tego wieczoru będzie świętował trzy punkty. Pomimo kilku okazji ze strony przyjezdnych wynik nadal utrzymywał się bez zmian. Zasługa tego była wyjątkowa nieskuteczność graczy w niebieskich trykotach. W 44 minucie to się zmieniło po fantastycznym dryblingu Czuba mieliśmy 7:2. Końcówka należała jednak do gospodarzy, którzy szybko dwa razy trafili do siatki i ustalili wynik spotkania na 9:2.