( 1 : 4 )
Zima 2023 - 9. Liga
  • niedziela, 12 luty 2023
  • 13:00

144' Patryk Kutra Forteca Bielany
136' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
106' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
146' Krzysztof Sobolewski Warsaw Bad Boys
143' Damian Metryka Warsaw Bad Boys
127' Paweł Staniszewski Warsaw Bad Boys
122' Paweł Staniszewski Warsaw Bad Boys
120' Krzysztof Sobolewski Warsaw Bad Boys
113' Paweł Staniszewski Warsaw Bad Boys
104' Damian Borowski Warsaw Bad Boys
144' Emil Gadomski Forteca Bielany
136' Emil Gadomski Forteca Bielany
146' Bartek Podobas Warsaw Bad Boys
143' Bartek Podobas Warsaw Bad Boys
127' Bartek Podobas Warsaw Bad Boys
122' Krzysztof Sobolewski Warsaw Bad Boys
120' Paweł Staniszewski Warsaw Bad Boys
113' Hubert Karolak Warsaw Bad Boys
1Paweł Staniszewski Warsaw Bad Boys

O 13:00 na boisku „B” na przeciw siebie stanęły ekipy Fortecy Bielany i Warsaw Bad Boys. Na samym początku spotkania dobra sytuacje miał Paweł Staniszewski, ale z ostrego kąta uderzył w boczna siatkę. Chwile później to i tak goście wyszli na prowadzenie po kapitalnym strzale z rzutu wolnego Damiana Borowskiego. Na odpowiedz długo nie musieliśmy czekać. Bartek Dawidczyk dobrze odnalazł się w polu karnym i dobił wyplutą piłkę przez bramkarza. W 9 minucie mieliśmy bardzo ciekawa sytuacje. Sędzia słusznie podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Bartek Podobas. Nie strzelił on jednak normalnie, tylko zagrał do swojego partnera, który wbiegł w pole karne i uderzył wprost w bramkarza. Tym samym mieliśmy nadal 1:1. W 13 minucie idealnie wrzucił piłkę z autu Hubert Karolak. Paweł Staniszewski musiał tak naprawdę stać tylko w miejscu i piłka sama wpadłaby do bramki. Utrudnił on jednak interwencje bramkarzowi, bo skierował piłkę w boczna siatkę i goalkeeper był bez szans. Tym samum goście wyszło ja prowadzenie 1:2. Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy wyłuskał piłkę i zagrał do Krzysztofa Soboloweskiego, który technicznym strzałem po długim rogu pokonał bramkarza rywali i mieliśmy 1:3. Dwie minuty później długa piłkę w polu karnym rywali otrzymał „Sobol” po walce wręcz zgrał ja do „Stanisza”, który lekką wcinką podwyższył na 1:4. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. W druga odsłonę lepiej weszli goście. Paweł Staniszewski po indywidualnej akcji dał się sfaulować przed polem karnym rywala, a chwile później sam uderzył wolnego w dolny róg bramki, nie dając szans bramkarzowi i już chwile po przerwie mieliśmy 1:5. W 36 minucie gospodarze przeprowadzili zabójczą kontrę. Szymon Bednarek przebiegł pół boiska lewą flanką i wylozyl piłkę do wbiegającego Bartka Dawidczyka, który mocnym strzałem zdobył drugie trafienie w tym spotkaniu. Cztery minuty później goście przeprowadzili szybki atak. Bartek Podobas zagrał prostopadle do wbiegającego Damiana Metryki, który mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył rezultat na 2:6. Na 7 minut przed końcem Bartek Podobas podał do Damiana Borowskiego, który pewnie wykończył sytuacje sam na sam i mieliśmy 2:7. W samej końcówce mieliśmy szybka wymianę ciosów i mecz zakończył się wynikiem 3:8.