( 0 : 2 )
Zima 2023 - 9. Liga
  • niedziela, 05 luty 2023
  • 17:05

149' Krzysztof Henrych Semper Victoria
147' Sebastian Kamoda Semper Victoria
146' Michał Wilczyński Semper Victoria
145' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
135' Krzysztof Henrych Semper Victoria
130' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
117' Sebastian Kamoda Semper Victoria
109' Mateusz Jończyk Semper Victoria
149' Michał Wilczyński Semper Victoria
147' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
146' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
135' Maciej Beręsewicz Semper Victoria
130' Krzysztof Henrych Semper Victoria
117' Krzysztof Henrych Semper Victoria
1Maciej Beręsewicz Semper Victoria

Chwilę po godzinie 17 mieliśmy przyjemność Gościć drużyny z 9 ligi szóstek, a dokładnie mowa tu o ekipach Junak vs Semper Victoria. Początkowo mecz był spokojny, obie drużyny szukały sobie dogodnej sytuacji na strzelenie gola, lecz żadnej z nich nie było po drodze by znaleźć drogę do bramki. Po kilkuminutowej ciszy w końcu wynik spotkania otworzył nam Mateusz Jończyk, który pewnym uderzeniem zza pola karnego pokonał bramkarza i dał swojej drużynie jednobramkowe prowadzenie. Po tym zdarzeniu mecz był spokojny, oczywiście drużyny dalej kreowały ciekawe rozwiązania, lecz tak jak w początku meczu brakowało im dobrej finalizacji akcji. W po 17 minutach gry piłkę do nogi otrzymał Sebastian Komoda, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza, a dzięki temu jego drużyna prowadziła dwoma golami. Do przerwy mimo wielu sytuacji drużyną nie udało się już trafić do siatki i na przerwę opuszczali plac przy tym samym rezultacie. W drugiej części meczu Semper Victoria nie zamierzała zwlekać z kolejnymi groźnymi akcjami i już po 5 minutach gry zaliczyli trzecie trafienie za sprawą Macieja Beresewicza, jednak większa zasługę przy tył golu miał Krzysztof Henrych, który idealnie dograł piłkę niemal do pustej bramki. Po tym fakcie gra Gości wyglądała coraz lepiej z każda kolejna minutą, a dzięki temu zdobyli gola w 35 minucie i tym razem na listę strzelców wpisał się Henrych. Po kilku nie udanych próbach w końcu swojego pierwszego gola zdobył Junak, a dokładnie Patryk Pawłowski. W końcówce spotkania Semper Victoria włączyła piąty bieg i finalnie dołożyła jeszcze trzy trafienia. Ostatecznie mecz zakończył pewnym zwycięstwem Victorii 2:8.