( 2 : 0 )
Jesień 2021 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 10 październik 2021
  • 09:00

150' Jarek Ostas FC Warsaw Team
148' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
147' Emil Gadomski FC Warsaw Team
146' Jarek Ostas FC Warsaw Team
142' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
119' Emil Gadomski FC Warsaw Team
113' Tomasz Kasprzak FC Warsaw Team
127' Maciej Szymański Chłopcy do bicia
150' Tomasz Kasprzak FC Warsaw Team
147' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
146' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
2Tomasz Kasprzak FC Warsaw Team
1Emil Gadomski FC Warsaw Team
127' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
1Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team

W dzisiejszym spotkaniu przy ul. Irzykowskiego 1A stanęły naprzeciwko siebie drużyny FC Warsaw Team oraz Chłopcy do Bicia. Faworytem tego pojedynku była oczywiście drużyna gospodarzy, która jak się okazało później, nie miała łatwej drogi do zwycięstwa, jak w poprzednich spotkaniach. Goście w pierwszej odsłonie grali bardzo dobrze taktycznie, byli poukładani w obronie, choć bramkę stracili w 13 minucie po strzale Tomasza Kasprzaka. Po niespełna 6 minutach było już 2:0 po trafieniu Mateusza Pogorzelskiego. FC WT dużo strzelali, próbowali kreować akcje ofensywne w przeróżny sposób, ale goście skutecznie przerywali ich ataki. Do przerwy utrzymał się rezultat 2:0. Po zmianie stron gospodarze zostali zaskoczeni, gdy w 27 minucie Maciej Szymański strzelił kontaktową bramkę dla CHDB, przy asyście Maćka Dubickiego. FC WT dostało wiatru w żagle gdy dokonali roszady na bramce, zamiana Patryka Więckowskiego na Kamila Boufal, okazała się strzałem w dziesiątkę. Od 42 minuty gole strzelali już tylko gospodarze, M. Pogorzelski skompletował hattricka, międzyczasie dokładając dwie asysty, dwa razy piłkę w siatce umieścił Jarek Ostas, a ostatnie trafienie należało do Emila Gadomskiego. Tym sposobem FC WT wygrali 7:1. Ekipa gości zasłużyła na wielkie brawa za walkę i poświęcenie, tak trzymać!