( 3 : 3 )
Jesień 2021 - 3. Liga 6x6
  • niedziela, 19 wrzesień 2021
  • 13:00

134' Antek Brożyna Filarecka Fighters
128' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
125' Antek Brożyna Filarecka Fighters
125' Jakub Niedobylski Filarecka Fighters
107' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
145' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
124' Marcin Siniarski Teraz Kolska
112' Paweł Trzepizur Teraz Kolska
103' Łuksz Sałkiewicz Teraz Kolska
128' Jakub Niedobylski Filarecka Fighters
107' Jakub Niedobylski Filarecka Fighters
112' Paweł Chrabonszcz Teraz Kolska
1Szymon Nowak Filarecka Fighters

Rywalizacja Brożyny Pierścienia i Teraz Kolskiej w ramach Trzeciej Ligi Szóstek zapowiadała się niezwykle interesująco i to się w pełni potwierdziło. Obejrzeliśmy tu klasyczną wymianę ciosów i emocji nie brakowało do samego końca. Pierwsza połowa miała bardzo wyrównany przebieg. W 3 minucie z rzutu wolnego pięknie przymierzył Łukasz Salkiewicz, ale po niedługim czasie wyrównał Filip Skrzęta. Następne dwa uderzenia zadała Kolska. Najpierw, po niespełna kwadransie, bramkę zdobył Paweł Trzepizur, a na minutę przed końcem pierwszej odsłony na 1:3 podwyższył Marcin Siniarski. Lecz wtedy BP wzięli się w garść i ciągu niespełna 60 sekund odrobili straty za sprawą duetu Antek Brożyna i Jakub Niedobylski. Do przerwy było zatem 3:3. Tuż po zmianie stron gospodarze po raz pierwszy wyszli na prowadzenie, po ładnym strzale w długi róg Skrzęty. W 34 minucie na 5:3 podwyższył Brożyna i goście zaczęli być w coraz gorszej sytuacji. Kolska rzuciła się do odrabiania strat, ale jak natchniony bronił Szymon Nowak. Szczególnie w końcówce meczu, ale przez całe spotkanie golkiper BP prezentował znakomitą formę. Na wyróżnienie zasłużył też Niedobylski, który zanotował aż trzy asysty w tych zawodach. Wracając jednak do widowiska. TK w końcu trafili na 5:4 za sprawą aktywnego tego dnia Pawła Chrabonszcza, ale na więcej im Szymon Nowak nie pozwolił i wynik już się nie zmienił. Brożyna Pierścienia wygrała po raz drugi w tym sezonie, chociaż ich rywal, Teraz Kolska postawili wysoko poprzeczkę i równie dobrze to oni mogli sięgnąć po trzy oczka.