2019 - 4. Liga Letnia
  • środa, 17 lipiec 2019
  • 19:00

Gospodarze przystępowali do spotkania podbudowani zwycięstwem w ostatniej kolejce nad warszawską Awanturą, goście pałający rządzą rewanżu za porażkę w ostatniej serii gier. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności ten mecz po prostu musiał być dobry. I tak też się stało. Już od początku spotkania było widać że obie drużyny przyjechały na boisko przy Obrońców Tobruku po 3 punkty. Rekiny od pierwszych minut nacisnęły przeciwnika czego konsekwencją była samobójcza bramka Macieja Zarzyckiego. To trafienie podziałało jak kubeł zimnej wody dla zawodników Walca, którzy nagle odkryli którym przyciskiem wciska się sprint. Najpierw Kamil Iwanowicz dograł na pustą bramkę do Mateusza Pizorskiego, a następnie padły dwa bliźniacze loby z połowy boiska w wykonaniu Bartłomieja Woźniaka i strzelca pierwszej bramki po błedach bramkarza Rekinów. 1:3 do przerwy i sprawiedliwe prowadzenie Walca który był po prostu lepszy w pierwszej odsłonie spotkania. Druga połowa to także spora przewaga zawodników gości, o ile nie wypada powiedzieć dominacja. Prym w tej odsłonie wiódł zwłaszcza duet Woźniak - Piziorski którzy zarówno świetnie współpracowali jak i pokazywali się w akcjach indywidualnych. 4 bramki w drugiej połowie to imponujące osiągnięcie, a Rekiny strzeliły swoją bramkę dopiero w ostatnich minutach kiedy było już dawno pozamiatane. 2:7, znakomita gra Walca to było za wiele dla ambitnie grających zawodników Rekinów Biznesu, którrzy tym razem musięli przełknąć gorycz porażki.