Patryk Rosłaniec (1)
Piotr Jakubowski (1)
Piotr Kos (2)
Łukasz Pamięta (1)

W jedynym wtorkowym starciu drugiej kolejki czwartego szczebla letniej Ligi Bemowskiej Haratacze podejmowali KTS Chimerę. Bardzo ciężko było wskazać faworyta tej konfrontacji. Wprawdzie lepiej w sezon weszli gospodarze, którzy zainkasowali trzy punkty, podczas gdy goście raptem punkt, ale KTS pokazał wielki charakter, ponieważ uratował remis w samej końcówce, odrabiając dwubramkową stratę. Spodziewaliśmy się zaciętego i wyrównanego starcia i takie też było, ale tylko w pierwszej połowie. Dwa razy prowadzenie obejmowała Chimera, ale za każdym razem Harataczom udało się doprowadzić do remisu i do przerwy mieliśmy remis 2:2. Po zmianie stron zaś z obrazu pierwszej połowy została na tylko zacięta gra, natomiast inicjatywa oraz skuteczność była już po stronie gości. Gracze w czarnych trykotach w drugiej odsłonie zagrali bardzo konsekwentnie, aplikując rywalowi jeszcze cztery gole i nie tracąc przy tym żadnego. Ostatecznie KTS Chimera po bardzo ciekawym widowisku zasłużenie pokonała Harataczy 6:2, inkasując swój czwarty punkt w tej edycji. Bardzo dobre zawody rozegrał autor hattricka Mateusz Chudziak, ale tytuł gracza meczu zgarnął golkiper zwycięskiej drużyny – Piotr Jakubowski, który oprócz tego, że bronił bardzo pewnie to jeszcze popisał się asystą.