Mateusz Gajda (1)
Dariusz Olszewski (1)
Wojciech Woźniak (1)
Konrad Suchocki (1)

O godzinie 20:30 na boisko wybiegły drużyny ASPN Bemowo i Defenders. Pierwsze minuty spotkania nie przebiegały z zawrotnym tempem, choć stopniowo zawodnicy się rozkręcali. ASPN przeważał pod względem posiadania piłki i stworzonych sytuacji, jednak nie przekładało się na to zdobyte gole, głównie dzięki bramkarzowi Defendersów, Konrad Suchocki, który tego dnia bronił nawet w najbardziej dramatycznych sytuacjach. Druga połowa również należała do ASPN, który grał z wysuniętym bramkarzem, ale do tej sytuacji idealnie pasuje określenie "bić głową w mur". Prowadząc 2:1, ASPN dał sobie wbić w dość niefortunny sposób dwie bramki i sytuacja odwróciła się na korzyść Defendersów, którzy na kilka minut przed końcem prowadzili jedną bramką. ASPN jeszcze zacieklej rzucił się do atak, żeby wywalczyć choć punkt tego dnia i to im się udało. Gdyby mieli kilka minut więcej możliwe, że nawet by odrobili stratę, ale kto wie czy solidna obrona Defendersów nie rozbiłaby tego natarcia i nie skontrowała przeciwników. Niemniej jednak wynik 3:3 wydaje się sprawiedliwy i obie drużyny zainkasowały po 1 punkcie.