Marek Wójcik (1)
Cezary Strąk (2)
Maciej Kurpias (1)
Adrian Strąk (1)

Ciekawego widowiska spodziewaliśmy się w meczu Papadensów z All4One, choć nie aż tak zaskakującego. Obie drużyny szczelnie ustawiły defensywę tego dnia i ciężko było się przebić. Większość czasu piłka chodziła w środku boiska, co prawda to All4One częściej byli w jej posiadaniu, ale nie potrafili przełożyć tego na wynik. Z drugiej strony Papadensy świetnie egzekwowali taktykę obronną i rozbijali ataki zanim doszło do groźniejszych sytuacji. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Marek Wójcik, którego odnalazł podaniem Cezary Strąk. W drugiej połowie w szeregi All4One zaczęło wkradać się zniecierpliwienie, jednak ambitna postawa nie wystarczyła. Kolektywny futbol do którego nas przyzwyczaili tego dnia po prostu nie funkcjonował. Z drugiej strony Papadensy wykorzystali swoje sytuacje i podwyższali stopniowo wynik, jednocześnie nie dając sobie wbić bramki kontaktowej. Trzeba przyznać, że taktycznie to spotkanie zagrali wzorowo i pobili mistrza wiosny nie tracąc żadnej bramki 4:0.