Kacper Jakóbczyk (2)
Dariusz Kawęcki (1)
Adrian Krupowicz (1)
Mateusz Nyśk (1)

Ostatnia już regularna kolejka zmagań w Trzeciej Lidze Szóstek przyniosła nam szlagierowe starcie na samym szczycie tabeli, w którym pierwsi dotychczas FC Devs zmierzyli się z wiceliderem, Marchewkami Zagłady. Spotkanie to od pierwszych do ostatnich minut było bardzo wyrównane, a szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, a raz na drugą stronę. Po pierwszej połowie minimalnie lepsi okazali się Devsi, a niedługo po wznowieniu gry jeszcze powiększyli oni swoje prowadzenie i wydawało się, że mają ten mecz pod kontrolą. Marchewki w drugiej części spotkania zagrały jednak o wiele lepiej taktycznie i skutecznie wyłączając z gry najlepszych zawodników rywali, sami przejęli inicjatywę. Przede wszystkim za sprawą duetu Nyśk-Jachna najpierw odrobili oni dwubramkową stratę, a następnie sami odskoczyli rywalom, którzy nie zdążyli już zniwelować przewagi Marchewek i ostateczni całe starcie zakończyło się skromnym, ale jakże cennym zwycięstwem graczy w pomarańczowych trykotach 5:4.