Maciej Błoński (1)
Sebastian Góraj (4)
Jacek Strus (3)
Jacek Strus (1)

W kolejnym starciu dziewiątej kolejki Trzeciej Ligi Szóstek wciąż walczący o mistrzowski tytuł Fast Trans, zmierzył się z Januszami Na Pikniku.  Początek tego pojedynku był jeszcze dość wyrównany, ale od stanu 3:3 coraz wyraźniej zaznaczała się przewaga zawodników w błekitno-białych trykotach, którzy już do przerwy zbudowali sobie bezpieczną przewagę 6:3. Po zmianie stron nieco spuścili oni z tonu, co też szybko wykorzystali ich rywale odrabiając większość z tych strat. FT nie miało jednak zamiaru oddawać przeciwnikom choćby jednego punktu i ostatnie minuty należały ponownie do nich, a przede wszystkim do Jacka Strusa, który zakończył to starcie z dorobkiem aż sześciu trafień i kolejnych czterech asyst. To głównie dzięki Niemu Fast Trans mógł się ostatecznie cieszyć z wysokiej wygranej 14:8 i wciąż zachowuje szanse na mistrzowski tytuł.