Paweł Grosicki (1)
Piotr Tomczak II (1)
Karol Calak (4)
Paweł Grosicki (3)

W dziewiątej już kolejce zmagań sezonu wiosennego Trzeciej Ligi Szóstek zmierzyły się ze sobą ekipy Teraz Kolskiej oraz Akszon Teamu, a pojedynek ten miał dwie zupełnie różne odsłony. Pierwsza połowa zdecydowanie przebiegała pod dyktando graczy w białych trykotach, którzy nie pozostawili rywalom najmniejszych szans i już do przerwy gromili ich aż 6:0. Wysokie prowadzenie i równie wysoka temperatura musiały chyba uśpić zawodników Akszonu, bowiem po zmianie stron zostali oni zepchnięci do defensywy, podczas gdy ich rywale w szybkim tempie zaczęli odrabiać straty. Mimo ambitnej pogoni za wynikiem, Kolskiej zabrakło jednak czasu i sił na doprowadzenie choćby do wyrównania i to wciąż walczący o miejsce na podium rywale cieszyć się mogli z dowiezienia do ostatniego gwizdka sędziego skromnego zwycięstwa 8:6.