Kamil Wdowiarski (1)
Radosław Lalak (1)
Mateusz Nyśk (1)
Krzysztof Różalski (1)

Tempa nie zwalniają też zawodnicy Marchewek Zagłady. W spotkaniu z Dziki Futbol udowodnili, że zeszłotygodniowa porażka to wypadek przy pracy i postawili trudne warunki beniaminkowi. Dziki jako pierwsi strzelili bramkę, po akcji Krzysztofa Mazurka, którą wykończył Daniel Kościński, ale Marchewski błyskawicznie odpowiedziały nie jedną, a aż trzema bramkami. Bardzo aktywny udział miał w nich Radosław Lalak, który sam strzelił dwie a raz asystował. Kontaktowy gol padł po strzale z rozpoczęcia po uderzeniu ponownie Kościńskiego, ale Marchewki odpowiedziały chiwlę później i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:2. W drugiej odsłonie zobaczyliśmy zdecydowanie mniej goli i należały one tylko do Marchewek. Dziki, żeby myśleć o wyższych lokatach muszą zdecydowanie poprawić drugie połowy, a Marchewki dzięki porażce FC Devs znacznie zbliżyły się do fotela lidera wygrywając 6:2.