Adrian Antczak (1)
Kacper Malczewski (1)
Karol Paluch (1)
Robert Brzeziński (1)

Zawodnicy FC Devs nie mają zamiaru zwalniać tempa i również w czwartej kolejce Trzeciej Ligi Szóstek zapisali na swoim koncie komplet punktów, tym razem pozostawiając w pokonanym polu Januszy Na Pikniku. Devsi już od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli do zdecydowanych ataków, które szybko przyniosły im kilkubramkowe prowadzenie. Już do przerwy zdołali oni zbudować przewagę 5:2, która pozwalała im ze spokojem patrzeć na drugą połowę. Również po zmianie stron nie zamierzali oni jednak zwalniać tempa, wciąż powiększając swoją przewagę. W akcjach ofensywnych bez dwóch zdań przodował Robert Brzeziński, który kończąc ten mecz z dorobkiem aż sześciu trafień na swoim koncie praktycznie w pojedynkę poprowadził swoja ekipę do pewnego zwycięstwa 8:3.