Piotr Ulasiuk (1)
Robert Kubicki (1)
Maciej Zarzycki (1)
Przemysław Jażdżyk (1)

Wydawało się, że FC Kretes nie będzie w stanie postawić tudniejszych warunków Walcowi, niewiele jednak zabrakło aby sprawili największą niespodziankę w tej kolejce trzeciej ligi. Zdecydowanie częściej przy piłce byli zawodnicy Walca, jednak karygodne błędy w obronie kosztowały ich w pierszej połowie aż 3 stracone bramki. Mimo wyraźnej przewagi, nie mogli jej skapitalizować, brakowało tego dnia pewności i skuteczności pod bramką przeciwnika, przez co pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla FC Kretes. W drugiej odsłonie spotkania Walec przycisnął jeszcze bardziej, ale dwoił się i troił tego dnia Przemysław Jażdżyk, golkiper Kretesu, który ratował swoich kolegów praktycznie z każdej opresji. Niestety FC Kretesowi nie starczyło sił, żeby w nieskończoność odpierać ataki Walca i koniec końców musieli uznać wyższość przeciwników, mimo że w ostatniej akcji meczu mieli sytuację sam na sam z bramkarzem. Mimo to pozostawili po sobie bardzo pozytywne wrażenie przegrywając zaledwie jedną bramką 5:6.