Rafał Jaworek (3)
Daniel Kościński (1)
Adrian Rączka (1)
Kamil Wdowiarski (2)

W kolejnym starciu czwartej już kolejki Trzeciej Ligi Szóstek na boisku przy ul. Irzykowskiego zameldowały się ekipy Teraz Kolskiej oraz Dzików Futbolu. Starcie to zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla pierwszej z tych ekip, która nadspodziewanie łatwo radziła sobie z obroną rywali i już do przerwy prowadziła 4:2. Po zmianie stron ekipa Adriana Rączki wreszcie się na dobre przebudziła i ruszyła do zdecydowanej ofensywy. Przez pierwsze minuty po zmianie stron Kolska dawała jeszcze radę odpierać te ataki, jednak Dziki w końcu przełamały ich defensywę, a wtedy bramki posypały się jedna za drugą. Zdecydowanym bohaterem tego starcia został Daniel Kościński, który zanotował na swoim koncie aż sześć trafień i jedną asystę, prowadząc swój zespół do spokojnej wygranej 9:6, dzięki czemu nie tracą oni dystansu do lidera tabeli.