Piotr Szmidt (4)
Filip Błoński (1)
Michał Fijałkowski (3)
Karol Mroczkowski (1)

Mecz pomiędzy Akszon Teamem a Fast Transem, otwierający zmagania w Trzeciej Lidze Szóstek, okazał się zarazem najbardziej emocjonującym i zażartym starciem tej serii gier. Początek tego spotkania należał do zawodników w białych trykotach, jednak jeszcze przed przerwą inicjatywa przeszła w ręce ich rywali i to ekipa Michała Fijałkowskiego schodziła na przerwę prowadząc wyraźnie 6:3. Akszon nie zamierzał się jednak tak łatwo poddawać i przez całą drugą część meczu naciskał na rywali, a kwestia końcowego wyniku aż do ostatniego gwizdka sędziego pozostawała otwarta. Mimo zaciekłej pogoni za rywalami, zawodnikom w białych trykotach zabrakło jednak czasu na odrobienie całości strat i mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem FT 9:8.