Michał Mech (1)
Dawid Pigiel (1)
Jan Bielawski (1)
Aleks Stojkowski (3)

Jednym z najciekawszych i najbardziej zaciętych spotkań ostatniej już kolejki Drugiej Ligi Szóstek było z całą pewnością starcie dwóch ekip, walczących o najniższy stopień podium, czyli FC Ochoty oraz Kindybałów FC. W pojedynku tym obie drużyny niemal przez cały czas, pomimo upału, walczyły o każdy metr boiska, a sytuacja na placu gry zmieniała się jak w kalejdoskopie. Początek tego meczu należał do Kindybałów, ale jeszcze przed przerwą Ochota odrobiła straty, a następnie sama objęła dwubramkowe prowadzenie 5:3 i przy takim wyniku obie ekipy schodziły na przerwę. Po zmianie stron jeszcze powiększyli oni swoją przewagę, jednak ostatnie minuty ponownie należały do graczy w białych trykotach. Kindybały zaciekle goniły przeciwników do samego końca, ale ostatecznie zabrakło im czasu na doprowadzenie choćby do remisu i mecz zakończył się wynikiem 9:8. Mimo minimalnej przegranej zahowali oni trzecie miejsce w tabeli, ale dwie plasujące się niewiele niżej ekipy wciąż mają do rozegrania po zaległym meczu.