Roman Ruszczak (1)
Krzysztof Łagowski (1)
Marcin Łyżwa (1)
Rafał Dębski (1)

Jak zawsze mecze Yelonkersów pełne są emocji. Tym razem podejmowali równie waleczną drużnę Lantry. Od początku czuć było napięcie między dwoma zespołami i żaden z zawodników nie odstawiał nogi. Żadna z drużyn początkowo nie była w stanie uzyskać przewagi. Szala przechylała się z jednej strony na drugą. Na każde trafienie jednej drużyny, szybko odpowiadała druga. Dopiero pod koniec pierwszej połowy nieznacznie udało się odskoczyć Yelonkersom, kiedy dwukrotnie świetnie odnalazł kolegów z drużyny Kamil Warzywoda i wynik wskazywał 5:3. Na początku drugiej połowy Lantra zrehabilitowała się po podaniu Romana Ruszczaka, które zamienił na gola Paweł Matryba, a następnie Ruszczak osobiście umieścił piłkę w siatce na remis 5:5. Lepiej jednak z tego bokserskiego pojedynku wyszli Yelonkersi, uciekając ponownie na dwie bramki i nie wypuszczając już zwycięstwa z rąk, a mocno przyczynił się do tego Rafał Dębski zdobywając 2 gole i 3 asysty.