Marcin Kolator (1)
Patryk Kozicki (1)
Marcin Matysiak (2)
Daniel Rosiński (3)

Na boiskach drugiej ligi szóstek rozegrali mecz ASPN Bemowo z Bad Boys Zielonki. Mecz nie rozpoczął się po myśli pretendentów do awansu, czyli Bad Boys Zielonki. Zostali zaskoczeni w pierwszych miuntach spotkania strzałem Staśka Kędzierskiego, a chwilę później po indywidualnej akcji zdobył Igor Szymańczyk. Bramkę kontaktową dla Bad Boysów zdobył Paweł Szczepaniak po podaniu Daniela Rosińskiego, ale chwilę później ponownie podwyższył prowadzenie Kędzierski. Wynik pierwszej połowy rozstrzygnał ponownie duet Szczepaniak-Rosiński i było 3:2 dla ASPNu. Zdecydowanie lepiej w drugą połowę weszli Bad Boysi. Dokręcili śrubę przeciwnikom i powoli ale skutecznie wypunktowali ASPN. Największą zasługę miał duet Rosiński-Szczepaniak, którzy zdobyli razem 5 bramek i 3 asyty i tym samym poprowadzili swój zespół do ważnego zwycięstwa.