Adam Narczewski (1)
Konrad Osiński (2)
Mateusz Sieciechowicz (1)
Krzysztof Sobolewski (2)

W starciu kończącym zmagania w dziewiątej już kolejce Pierwszej Ligi Szóstek na boisku przy ul. Irzykowskiego zameldowały się ekipy walczącej o utrzymanie La Furii oraz wciąż mającego szanse na brązowe medale OMS. Pierwsze minuty tego pojedynku miały jeszcze dość spokojny i wyrównany przebieg, ale jeszcze przed przerwą zawodnikom w białych trykotach udało się się zbudować kilkubramkową przewagę. Po zmianie stron nie mieli oni zamiaru spuszczać z tonu i cały czas zaciekle atakowali bramkę rywali, już tylko powiększając swoje prowadzenie. Głównym motorem napędowym większości z tych akcji pozostawał przede wszystkim zdobywca aż pięciu trafień, Mateusz Sieciechowicz i to głównie dzięki niemu pojedynek ten zakończył się wysoką wygraną 13:6, a OMS nadal zachowuje szanse na najniższy stopień podium.