Michał Brewczuk (1)
Karol Duk (1)
Maks Himel (1)
Dominik Lutostański (1)

Z samego rana na boisku stawiły się drużyny Rycerzy Świtu i All4One. Rycerze musieli wygrać, żeby myśleć o utrzymaniu w pierwszej lidze, natomiast All4One, świeżo upieczony mistrz, jedyne co miał do zrobienia to potwierdzić dominację bez dodatkowej presji. Mecz rozpoczął się wybitnie źle dla Rycerzy, zaczęli spotkanie w pięciu i szybko dostali 4 bramki od przeciwników. Kiedy dotarli szósty i siódmy zawodnik, gra trochę się wyrównała, a Rycerze przeszli do ataku. Widać było rozluźnienie w szeregach All4One, nie mając nic do stracenia nie grali ze zwyczajowym zacięciem i Rycerzy zaczęli odrabiać straty. Dobrze w polu karnym odnajdywał się Adrian Brzuchacz razem z Tomkiem Sadowym, jednak "przy życiu" trzymał All4One Maks Himel, na którego Rycerze nie mogli znaleźć tego dnia sposobu. Głównie dzięki niemu All4One na 10 minut przed końcem wygrywali 9:6. Ostatnie minuty to szaleńcza pogoń Rycerzy Świtu, gdyż wiedzieli że tylko zwycięstwo zapewni im utrzymanie. Dosłownie w ostatniej minucie wpakowali piłkę do siatku rywali, żeby wygrać 10:9 i jak się później okazało, utrzymać się w lidze.