Stanisław Kędzierski (1)
Karol Kubicki (1)
Piotr Świstak (1)
Maks Himel (1)

Na pierwszy ogień w pierwszej lidze szóstek poszedł mecz FC NaNkacu z All4One. Na papierze faworytem było All4One, które pewnie zmierza po tytuł mistrza ligi w tym sezonie. Początek spotkania był w miarę wyrównany, jako pierwszy trafił Maks Himel po podaniu Sebastiana Frączaka, natomiast chwilę później zrewanżował się Cezary Przybylak po podaniu Kuby Małachowskiego. Od tego momentu coraz wyraźniej zarysowywała się przewaga drużyny Macieja Rataja. Wynik podwyższył Stasiek Kędzierski, a strzałem z rzutu wolnego wynik pierwszej połowy (3:1) zamknął Frączak. W drugiej połowie All4One konsekwentnie punktowali rywali i nie pozwolili rozwinąć skrzydeł FC NaNkacu, mimo usilnych prób. Na listę strzelców wpisał się nawet bramkarz Marcin Osowski, który potężnie huknął z połowy boiska. Do tego Kędzierski i Himel dorzucili po hattricku, a w obronie świetnie zaprezentował się Sebastian Frączak i końcowy wynik spotkania wskazywał 8:2 dla All4One.