Maciej Kurpias (1)
Dominik Podlewski (1)
Marek Wójcik (1)
Damian Piekut (1)

Bardzo ciekawie zapowiadał się mecz Papadensów i Young Boys Legionowo, liczyliśmy na sporo bramek, ale rzeczywistość okazała się inna. Bezbramkowy remis utrzymywał się aż do 23 minuty, kiedy to po strzale Dominika Podlewskiego, Marek Wójcik zmienił tor lotu piłki, czym zaskoczył bramkarza YBL i zaliczył premierowe trafienie. Udało mu się powtórzyć wyczyn chwilę później i wpakować gola "do szatni" na 2:0. YBL dwoili się i troili, żeby odrobić straty, ale Papadensy tego dnia w obronie zagrali niemal perfekcyjnie. Do tego kilkukrotnie w ważnym momencie popisał się interwencją Podlewski. Dzięki heroicznemu wysiłkowi utrzymali prowadzenie też w drugiej połowie i pozwolili tylko na jedno trafienie Michała Gąski, a mecz zakończył się wynikiem 4:1.