Daniel Dzierzbicki (1)
Kamil Luśtyk (2)
Michał Woźniak (2)
Daniel Kierlewicz (1)

W meczu zamykającym zmagania dziewiątej kolejki czwartego szczebla bemowskich siódemek czwarty w tabeli TSP Szatańskie Pęto podejmował przedostatni zespół w stawce Złotopolskich Warszawa. Murowanym faworytem byli nominalni gospodarze, którzy mieli jeszcze matematyczne szanse na podium. Początek meczu nawet potwierdził te słowa, gdy w trzeciej minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Piotr Sobota. Nie minęły jednak trzy minuty, a goście za sprawą Michała Czapli doprowadzili do remisu. Mało tego na boisku coraz lepiej zaczęli się prezentować właśnie Złotopolscy, którzy zresztą w szesnastej minucie potwierdzili to golem Daniela Kierlewicza na 2:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gracze w żółtych trykotach kontynuowali swoją dobrą grę i co dla nich bardzo ważne zachowali skuteczność z pierwszej połowy. Na listę strzelców wpisali się jeszcze: Jakub Kotela oraz dwa razy Kierlewicz, który tym samym skompletował hattricka, i po siedemnastu minutach drugiej odsłony było już 5:1 dla gości. Gospodarze wprawdzie walczyli o korzystny wynik do ostatnich minut, ale udało im się już tyko raz pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie Złotopolscy Warszawa sprawili nie lada niespodziankę i łatwo pokonali TSP Szatańskie Pęto 5:2, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w sezonie.