Marcin Andrulewicz (1)
Konrad Dobrowolski (1)
Marcin Kamiński (1)
Filip Boruta (1)

W starciu dwóch drużyn zainteresowanych walką o podium, czyli Bemovią i TSP Szatańskie Pęto,  spodziewaliśmy się emocji i nie zawiedliśmy się pod tym kątem. W pierwszej odsłonie nominalni goście pokazali to, z czego słyną. Konsekwentną i twardą grę w obronie, do tego dołożyli skuteczność w ofensywie. Wynik już w drugiej minucie po podaniu Marcina Kamińskiego otworzył Filip Boruta. Ten sam zawodnik po około kwadransie gry podwyższył na 0:2, tym razem po asyście Marcina Andrukiewicza. Taki też rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron przebudzili się gospodarze, a zwłaszcza duet Tomasz Świderski i Dawid Pigiel. Ten pierwszy dwukrotnie zagrywał, ten drugi wykańczał i mieliśmy już 2:2. Jeszcze przed końcem meczu ekipie z Bemowa udało się wyjść na prowadzenie, tym razem ostatnim podaniem popisał się Kuba Graczyk, a do siatki trafił Świderski. Jednak zawodnikom w czerwonych trykotach nie udało się utrzymać tego wyniku, gdyż na trzy minuty przed finalnym gwizdkiem do stanu 3:3 doprowadził Bartosz Ochman i wynik już się nie zmienił. Może i podział punktów nikogo tutaj nie urządzał, ale należą się brawa obu drużyną za ciekawe i emocjonujące do końca widowisko.