PRE Wwa Defenders

Wojciech Woźniak (2)
Rafał Zieliński (1)
Wojciech Woźniak (1)

Przed meczem PRE Wwa z Defenders wyniki innych spotkań ułożyły się tak, że nominalni gospodarze w razie wygranej zameldowaliby się na ostatnim stopniu podium, z kolei „Obrońcy” również, ale przy zwycięstwie więcej niż trzema golami, mogli wyprzedzić lepszym bilansem bramkowym Drink Men i wskoczyć na drugą pozycję premiowaną awansem. Zatem stawka tego starcia była ogromna. I w pierwszej połowie obserwowaliśmy zacięte widowisko, w którym przez długi czas żadna z drużyn nie potrafiła przełamać linii defensywy rywali. Udało się to dopiero na cztery minuty przed przerwą, gdy na 0:1 strzelił Wojciech Woźniak. Po zmianie stron goście wyczuli swoją szansę i poszli za ciosem, ale długo nic nie chciało wpaść do siatki przeciwników. W końcu Rafał Zieliński podwyższył na 0:2 i do awansu brakowało zawodnikom w czerwonych trykotach już tylko dwóch trafień. I prawie im się to udała ta sztuka. Na minutę przed końcem drugi raz na listę strzelców wpisał się Woźniak i wtedy było 0:3. Goście rzucili się na oponentów, ale niestety dla nich, zabrakło czasu i okazało się, że do awansu zabrakło im tylko jednej bramki. Z pewnością dla Defenders był to rozczarowujący moment, ale i tak należą im się ogromne brawa za walkę, za miejsce na „pudle” i imponującą pogoń za celem. Teraz się nie udało, ale może w przyszłym sezonie nie zabraknie szczęścia. Z kolei PRE Wwa też należą się słowa uznania za te rozgrywki. Dopiero słabszą formą pod koniec wiosny wypadli z czołówki, ale i tak prezentowali się przez większość czasu naprawdę dobrze.