Konrad Dobrowolski (1)
Maciej Milczarek (1)
Rafał Zieliński (1)
Jakub Korczak (1)

W meczu zamykającym zmagania ósmej serii trzeciego szczebla Ligi Bemowskiej rozgrywanej przy Obrońców Tobruku piąty zespół w tabeli Defenders podejmował trzecich od końca Anteniarzy. Wprawdzie obie ekipy w tabeli dzieliły trzy miejsca, ale tak naprawdę różnica między nimi wynosiła raptem jeden punkt. Jedno było pewne zwycięzca tej konfrontacji zapewniał sobie pozostanie w trzeciej lidze. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a gra toczyła się głównie w środku pola, stąd niewiele stu procentowych okazji z jednej i drugiej strony. Jedyną bramkę, która dała gospodarzom prowadzenie do przerwy zdobył Jakub Korczak. Nie minęło osiem minut drugiej odsłony, a skutecznością ponownie błysnął Korczak i było już 2:0. Wydawało się, że gospodarze pójdą zaciosem, tymczasem do gry wrócili Anteniarze. Najpierw w czterdziestej minucie gospodarze strzelili sobie gola sami, a pięć minut potem do remis 2:2 doprowadził Paweł Wojas. Odpowiedź graczy w czerwonych trykotach była jednak natychmiastowa. Nie minęła minuta, a Mateusz Nyśk znów wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W ostatnich minutach emocje sięgały zenitu, ale wynik już nie drgnął. Ostatecznie Defenders pokonali Anteniarzy 3:2 i zapewnili sobie tym samym utrzymanie w trzeciej lidze oraz pozostali z matematycznymi szansami nawet na medal.