Artur Igras (1)
Karol Kalicki (1)
Damian Metryka (1)
Maciek Wójcik (1)

W drugim niedzielnym starciu ósmej kolejki trzeciej ligi bemowskich siódemek doszło to hitowej potyczki, w której czwarty w stawce Agil at Agord podejmował PRE Wwa, które z kolei po niedzielnych meczach spadło na trzecią pozycję. Nominalni gospodarze zatem atakowali najniższy stopień podium, podczas gdy goście, by pozostać w strefie medalowej musieli przynajmniej zremisować, natomiast zwycięstwo gwarantowało im powrót na pozycje wicelidera. Mecz od początku był bardzo zacięty, ale ciut więcej z gry mieli gospodarze, którzy zresztą jeszcze przed przerwą zdołali to dwukrotnie udowodnić. Obie bramki zdobył niezawodny Damian Metryka i po pierwszych dwudziestu pięciu minutach AaA prowadził 2:0. Po zmianie stron solidnie do roboty wzięli się gracze w żółtych trykotach, którzy w końcu po wielu próbach dopięli celu i piętnaście minut po przerwie za sprawą Artura Igrasa zmniejszyli rezultat do jednej bramki (2:1). Wydawało się, że goście dojdą rywala, tymczasem gospodarze zastosowali zasadę, że najlepszą obroną jest atak i zamiast bronić wyniku postawili kropkę nad i. Bramkę numer trzy wbił Paweł Maul, a wynik spotkania ustali trzy minuty przed jego końcem Maciej Kawęcki. Ostatecznie po bardzo dobrych zawodach Agil at Agord zasłużenie pokonał PRE Wwa 4:1 i zameldował się na najniższym stopniu podium, spychając swojego niedzielnego rywala na czwarte miejsce. Tym samym zwycięzcy tej potyczki mają tylko jeden punkt straty do lidera, ale do rozegrania o jeden mecz więcej od reszty stawki, a zatem są na najlepszej drodze do złota.