Piotr Marecki (1)
Dawid Pluta (1)
Konrad Strzeszewski (1)
Artur Adamiec (1)

W jednym z dwóch sobotnich meczów ósmej serii trzeciej ligi bemowskich siódemek przy Obrońców Tobruku ostatnie w tabeli Kasztany podejmowały szóstą w stawce KS Baderolę. Faworytem tego starcia byli nominalni goście, którzy jak dotąd uzbierali pięć punktów więcej. Gospodarze jednak ostatnio zaskoczyli zwyżką formy, o czym najlepiej świadczy fakt, że wszystkie cztery punkty zdobyli w ostatnich dwóch meczach. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i wyrównana, a remis 1:1 do przerwy najlepiej o tym świadczy. Obie bramki padły w końcowej fazie pierwszej odsłony. Prowadzenie w dziewiętnastej minucie dał gospodarzom późniejszy bohater spotkania Artur Adamiec, a dosłownie w ostatniej minucie wyrównał Andrzej Szyszka. Po zmianie stron oglądaliśmy „one men show” w wykonaniu wspomnianego Adamca. Napastnik Kasztanów błysnął kunsztem strzeleckim i w siedemnaście minut drugiej odsłony zaaplikował rywalom pięć goli, przesądzając o losach meczu. W samej końcówce gola numer dwa dla gości zdobył jeszcze Bartosz Wróblewski, ale na więcej zabrakło już czasu. Ostatecznie Kasztany całkowicie zasłużenie odprawiły z kwitkiem Banderolę 6:2 i wygrzebali się z ostatniego miejsca w tabeli, zachowując tym samym realne szanse na utrzymanie.