Guillerme Gerpe (1)
Mariano Konopka (1)
Patryk Lewandowski (1)
Jony Kraayenbrik (1)

Starcie Legionu z Argentina FC było bardzo istotne z punktu widzenia walki o utrzymanie i od pierwszego gwizdka obserwowaliśmy zacięte widowisko. Pierwsi skutecznie zaatakowali nominalni goście, którzy za sprawą Mariano Konopki wyszli na prowadzenie, lecz „Legioniści” wyrównali po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego Jakuba Lipy. Lecz jeszcze przed przerwą gola zdobył Giullermo Gerpe i po pierwszej połowie było 1:2. Po zmianie stron obserwowaliśmy mnóstwo walki, nie zabrakło też bramek. Do remisu doprowadził Michał Perekitko i potem obie drużyny miały swoje szanse na wygraną, ale finalnie w samej końcówce tego meczu udało się gospodarzom. Gola na wagę zwycięstwa zdobył niezawodny Bartek Adamiak i skończyło się na wyniku 3:2. Ten triumf dał Legionowi utrzymanie się w Drugiej Lidze, z kolei Argentina FC nie może być pewna jeszcze drugoligowego bytu, ale jeśli pokona FC Ochotę za tydzień, pozostanie na drugim szczeblu.