Orły Leszka Argentina FC

Mariano Konopka (1)
Jony Kraayenbrik (1)
Guillerme Gerpe (1)

Spotkanie Orłów Leszka z Argentina FC mogło okazać się kluczowe patrząc pod kątem walki o utrzymanie, stąd też stawka tego starcia była duża, ale lepiej weszli w ten mecz nominalni goście. Już po dwóch minutach drogę do siatki znalazł Jony Kraayenbrink i było 0:1. Po kwadransie gry na 0:2 podwyższył Mariano Konopka i ekipa w niebieskich trykotach znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Mimo prób do przerwy nie udało im się zdobyć gola kontaktowego. Po zmianie stron to widowisko nie toczyło się w zbyt dużym tempie, ale trzeba oddać, że rozgrywane było w palącym słońcu, co mogło mieć wpływ na przebieg tej potyczki. I w tych warunkach lepiej poradzili sobie Argentina FC, którzy dowieźli wynik do końca i wyskoczyli ze strefy spadkowej. Orły Leszka zaś tą porażką bardzo utrudniły sobie sytuację w boju o ligowy byt, ale do końca rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki i nic nie jest jeszcze wiadome.