Michał Kortała (1)
Stanisław Kędzierski (2)
Grzegorz Lewandowski (1)
Stanisław Kędzierski (1)

W meczu otwierającym rywalizację grupy mistrzowskiej drugiej ligi bemowskich siódemek na BOPN trzeci w stawce FC Warsaw United podejmował lidera - Wariaty Kuchara. Był to zarazem rewanż sprzed tygodnia, gdy w meczu o wygranie rundy zasadniczej obecny lider rozgromił swojego rywala 8:0. Tym razem chyba jednak goście zlekceważyli swojego rywala, bo ten mecz w niczym nie przypominał tamtego. Gospodarze wyszli skoncentrowani i zagrali dużo bardziej zdecydowanie niż przed tygodniem. Mało tego w czwartej minucie Michał Kortała zdecydował się na rajd i było 1:0. Gracze w złotych trykotach za wszelką cenę dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu, ale najczęściej odbijali się defensywy rywala, a jak już doszli do sytuacji to razili nieskutecznością. Taki wynik zatem utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Wariaty od razu ruszyli z większym animuszem i już po pięciu minutach cieszyli się z remisu. Z rzutu wolnego przymierzył Stasiu Kędzierski i było 1:1. Mało tego goście poszli za ciosem i sześć minut potem dopięli swego, a znów w roli głównej wystąpił Kędzierski, który tym razem wykończył podanie Grzegorza Lewandowskiego. Do końca spotkania zostało mnóstwo czasu i szczerze mówiąc gospodarze mieli kilka sytuacji do wyrównania, ale rywal nie pozostawał obojętny i również mógł swoje jeszcze strzelić. Ostatecznie jednak do końca zawodów wynik już się nie zmienił i finalnie Wariaty Kuchara po bardzo zaciętych zawodach pokonały FC Warsaw United 2:1 i do czterech punktów powiększyli przewagę nad drugiem zespołem w tabeli.