Francisco Giacosa (1)
Artur Jaszczak (1)
Marek Szulgowicz (1)
Peco Parrello (1)

W starciu BKS 04 Górki z Argentina FC na papierze faworytem byli nominalni gospodarze, ale początkowo nieznaczną przewagę osiągnęła drużyna Peco Parello. Lecz nie miało to odzwierciedlenia w zdobyczach bramkowych. Co z kolei wykorzystał BKS, który do przerwy zdołał raz pokonać golkipera rywali za sprawą Igora Jaszczaka. Tuż po zmianie stron na 2:0 podwyższył Jakub Ojrzyński i od tego momentu zawodnicy w żółtych trykotach w pełni kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Na gdy na siedem minut przed końcem meczu na 3:0 trafił Łukasz Dworakowski, było już jasne, że ekipie z Górek nic nie może się stać. Wprawdzie A FC zdołali zdobyć gola honorowego, który był dziełem Francisco Giacosa, ale na więcej im nie starczyło czasu i spotkanie to zakończyło się rezultatem 3:1. BKS 04 Górki po tej wygranej awansowali na pierwszą pozycję, Argentina FC zaś pozostała na ostatnim miejscu.