Radosław Khun (1)
Dawid Pigiel (2)
Przemek Sawicki (1)
Karol Wąsik (1)

W spotkaniu drugich w tabeli Wariatów Kuchara z zamykającą ligową stawkę FC Ochotą na papierze faworytem byli nominalni gospodarze i to oni otworzyli wynik tego meczu. Na 1:0 trafił Adam Barwicki i wydawało się, że WK pójdą za ciosem. Jednak jeszcze przed przerwą goście wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Krajewski. Po pierwszej połowie było zatem 1:1. Po zmianie stron inicjatywę przejęła ekipa z Ochoty i to ona zdobywała kolejne bramki. Dublet ustrzelił Przemek Sawicki, swojego gola dołożył też Dawid Pigiel i niespodzianka była coraz bliżej. „Wariaty” rzucili się do odrabiania strat, ale stać ich było tylko na trafienie niezawodnego Staśka Kędzierkiego w końcówce meczu. Finalnie wygrała FC Ochota i dzięki temu opuściła ostatnie miejsce. Z kolei ich rywale po tej dość zaskakującej porażce spadli z drugiej na trzecią pozycję.