Artur Miszkiewicz (1)
Borys Rusak (1)
Michał Głazowski (1)
Tomasz Drzał (1)

W meczu inauguracyjnym zmagania grupy mistrzowskiej najwyższego szczebla bemowskich siódemek przy Obrońców Tobruku wicelider podejmował trzecią drużynę w stawce, a zatem Chemik Bemowo mierzył swoje siły ze Zjazdem. Przed tygodnie górą była ekipa Adriana Bery, ale nie tylko to stawiało ją w roli faworyta. W końcu jakby nie było goście legitymowali się kompletem sześciu zwycięstw. Tymczasem wicelider stawił się mocno osłabionym składem, co od razu przełożyło się brak dominacji z jego strony. Co prawda gracze w zielonych trykotach prowadzili grę, ale nie stwarzali wielu klarownych sytuacji. Jednak górę wzięło doświadczenie obrońców mistrzowskiego tytułu, którzy do przerwy po golu Piotra Dzisiów w piętnastej minucie prowadzili 1:0. Po zmianie stron emocji było znacznie więcej. Najpierw na 2:0 podwyższył najlepszy na placu Michał Głazowski. Zjazd ruszył do ataku i nawet trafił na 2:1 za sprawą Filipa Domagalskiego, a chwile potem mógł wyrównać, ale Chemik pokazał charakter. Nie szło napastnikom, to sprawy w swoje ręce wziął popularny „Głazu”, który w piętnastej minucie drugiej połowy trafił w tym meczu po raz drugi, podwyższając na 3:1. Do końca meczu gracze w żółtych strojach uparcie dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu, ale gola numer cztery zdobyli jeszcze rywale, a dokłądnie do statystyk zapisał się Piotr Zaręba. Ostatecznie Chemik Bemowo nie bez problemów, ale zasłużenie pokonał Zjazd 4:1 i nie pozwalił odskoczyć w tabeli Gladiatorom.