Kamil Iwanowicz (1)
Stanisław Kędzierski (3)
Mateusz Piziorski (3)
Michał Burzyński (1)

Na otwarcie zmagań w ostatniej już kolejce Szóstej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowały się ekipy Walca II oraz Rekinów Biznesu. Starcie to lepiej rozpoczęło sie dla drugiej z tych drużyn, która otworzyła wynik spotkania po golu Jana Sienickiego, jednak jak się później okazało były to miłe złego początki. Jeszcze przed przerwą inicjatywa na boisku przesła w ręce ich rywali, którzy najpierw doprowadzili do wyrównania, a następnie sami odskoczyli przeciwnikom na dwa trafienia i na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 3:1. Po zmianie stron różnica poziomów między oboma ekipami stała sie jeszcze wyraźniejsza, a Walec w coraz szybszym tempie odjeżdżał przeciwnikom, powiększając swoja przewagę bramkową. Ostatecznie na zamknięcie sezonu zwyciężyli oni zdecydowanie aż 10:1, w czym największą zasługe miał Michał Burzyński, kończący to starcie z dorobkiem pięciu trafień i kolejnych dwóch asyst na koncie.