1Arek Kotas Rekiny Biznesu
1Jan Sienicki Rekiny Biznesu
1Piotr Kos KTS Chimera
1Tomasz Legut KTS Chimera

Dotychczasowa forma Rekinów Biznesu daleka była od zadowalającej, za to zawodnicy KTS Chimery prezentowali się nad wyraz solidnie w tym sezonie. Jednak zespół nominalnych gospodarzy wyszedł niesamowicie zmotywowany na ten mecz i na efekty nie trzeba było długo czekać. Wynik meczu otworzył Michał Dryński po dobrym podaniu Łukasza Żeńdziana, chwilę później było już 2:0. Znowu uderzał Dryński, tym razem asystą popisał się Grzegorz Gnaś. Zespół w czarnych trykotach szybko odpowiedział, Adrian Rączka oddał strzał, piłka po drodze odbiła się jeszcze rykoszetem od jednego z obrońców i było już 2:1. Potem Rekiny miały kilka szans na podwyższenie prowadzenia, ale udało się to dopiero Dryńskiemu, który bramką na 3:1 skompletował hat-tricka. Gdy wydawało się, że takim rezultatem zakończy się pierwsza odsłona, goście jeszcze do przerwy zdołali doprowadzić do remisu. Tomasz Legut najpierw strzelił na 3:2 po zagraniu Rączki, następnie ten sam zawodnik otrzymał podanie od swojego bramkarza Piotra Jakubowskiego, dobrze przyjął futbolówkę, przerzucił ją nad interweniującym golkiperem przeciwników, po czym umieścił ją w siatce. Pierwsza połowa zakończyła się zatem wynikiem 3:3. Po zmianie stron ekipa Grzegorza Gnasia ponownie przejęła inicjatywę i chciała jak najszybciej udowodnić to kolejnymi bramkami. Przed szansą na zdobycie czwartego gola stanął sam kapitan zespołu w czerwonych strojach, lecz zabrakło trochę precyzji, potem dobrze zagrywał do Damiana Antkiewicza, ale ten minimalnie chybił. W końcu Gnaś wypatrzył przed polem karnym Arka Kotasa, który ładnie przymierzył po długim rogu i w końcu było 4:3. Od tego momentu na boisku istniała już tylko jedna drużyna. Na 5:3 strzelił najlepszy tego dnia na boisku Dryński (asysta Antkiewicza). Następnie z kontuzją musiał zejść bramkarz gospodarzy Piotr Słowiński (z tego miejsca cały zespół Ligi Bemowskiej życzy jak najszybszego powrotu do zdrowia). Za szóstą bramkę Rekinów znowu odpowiadał duet Anktiewicz – Dryński (było to już piąte trafienie tego napastnika), na 7:3 trafił Kotas, który wykorzystał złe wybicie golkipera rywali. Przy golu na 8:3 jak profesor zachował się Gnaś, najpierw wyminął bramkarza gości, następnie z dużym spokojem podał do Żendziana, a temu pozostało tylko dołożyć nogę. Wynik na 9:3 ustalił Daniel Szmańda po podaniu Jana Sienickiego. Rekiny Biznesu nareszcie zagrali na miarę swojego potencjału i w końcu zdobywają pierwszy trzy punkty po naprawdę świetnym występie. Z kolei KTS Chimera nieźle prezentowała się w pierwszej odsłonie, ale żeby coś ugrać z tak dysponowanym przeciwnikiem, trzeba zagrać dwie dobre połowy.