Marcin Koziorowski (1)
Andrzej Balcerzak (3)
Jan Bielawski (1)
Kamil Dźwilewski (3)

Kindybały FC, mimo porażki w zeszłej serii gier, byli faworytem w starciu z Akszon Teamem. I w pierwsza połowa całkowicie potwierdziła te prognozy. Już na początku meczu goście otworzyli wynik za sprawą gola samobójczego, następne dwie bramki również były ich autorstwa. Najpierw na 2:0 uderzył Marcin Bieda (asysta Jana Bielawskiego), trzeciego gola zdobył Szymon Łopocz (podanie Andrzeja Balcerzaka). Stąd też do przerwy ekipa Eryka Sanowskiego pewnie prowadziła 3:0. Emocje dość nieoczekiwanie zaczęły się po przerwie. Nominalni goście strzelili szybkie dwie bramki, wpierw trafił Karol Calak, chwilę później na 3:2 Marcin Koziorowski (przy obu trafieniach asystował Kamil Dźwilewski). Następnie Kindybały znowu odskoczyły rywalom, po zagraniu Balcerzaka do siatki trafił Bielawski. Potem Dźwilewski dograł do Pawła Grosickiego i „Akszony” znów byli blisko, ale finalnie to zwycięstwo trafiło w ręce wiceliderów. Przy golu na 5:3 swój dobry występ okrasił trzecią tego dnia asystą Balcerzak, ponownie strzelcem bramki okazał się Bielawski. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 6:3 po indywidualnej akcji. Kindybały FC po tym tej wygranej wróciły na zwycięski szlak i wciąż się liczą w walce o najwyższe cele. Akszon Team mogli pokusić się o więcej, ale niestety dla nich kompletnie przespali pierwszą połowę i to zadecydowało o ich przegranej.