Wojciech Woźniak (1)
Michał Stykowski (1)
Dariusz Olszewski (2)
Gabriel Piwnik (1)

W kolejnym starciu Czwartej Ligi Zimowej doszło do pojedynku dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli, czyli Walca oraz Defenders. Mimo, że było to spotkanie praktycznie bez żadnej stawki, to jednak walka na boisku była bardzo zacięta. W pierwszej połowie Defenders dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale za każdym razem przeciwnicy odrabiali tę stratę, doprowadzając do wyrównania i na przerwę obie drużyny schodziły przy remisie 2:2. Dopiero po zmianie stron udało im się wreszcie odskoczyć rywalom na kilka trafień, przede wszystkim dzięki bardzo dobrej postawie Gabriela Piwnika i Marcina Nowaka. Walec w końcówce starał się jeszze zniwelowac te straty, ale na trzy trafienia przeciwników byli w stanie odpowedzieć tylko jednym golem i całe starcie zakończyło sie wynikiem 6:3.