Adrian Kulmaczewski (1)
Daniel Mazurek (2)
Tomasz Świder (1)
Przemysław Mazurek (1)

W starciu przeżywających kryzys Tank Team z będącymi w naprawdę dobrej dyspozycji Nie Ma Mocnych spodziewaliśmy się interesującego widowiska i nie zawiedliśmy się. Lepiej weszli w to spotkanie zawodnicy w granatowych strojach, gdyż już po chwili prowadzili 1:0 za sprawą Macieja Glaczewskiego. Jednak nominalni goście jeszcze do przerwy zdołali nie tylko wyrównać, ale też wyjść na dwubramkowe prowadzenie. A wszystko to zasługa dwóch trafień Przemka Mazurka, na listę strzelców wpisał się też Daniel Mazurek. Po zmianie stron Daniel Mazurek skompletował dublet i było już 1:4, ale następnie swoje pięć minut miał Adam Markowski, który najpierw strzelił na 2:4, a potem uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego doprowadził do stanu 3:4. Końcówka jednak należała do gości. Dwa gole Przemka Mazurka sprawiły, że drużyna Piotra Burdacha po dobrym meczu wygrała 3:6. Dzięki tej wygranej Nie Ma Mocnych wskoczyli na czwartą pozycję, Tank Team finiszował jako ósmy.