Maciej Zarzycki (1)
Czarek Petasz (1)
Karol Draśpa (1)
Kamil Jagiełło (1)

Było to jedno z najbardziej wyrównanych spotkań tego dnia w IV lidze. Na potwierdzenie tych słów możemy powiedzieć, że do przerwy mieliśmy wynik 0:0, a wyróżniającymi się postaciami w zespołach byli bramkarze. Na szczególną uwagę zasługują trzy fantastyczne interwencje Kamila Jegiełło w samej końcówce pierwszej połowy, które uratowały ADP Wolską Ferajnę od straty bramki. W drugiej części gry w końcu doczekaliśmy się goli, a worek z bramkami otworzył Michał Jesiotr z Walca. Był to jednak jedyny moment, w którym widzieliśmy gości na prowadzeniu. Wyraźnie podrażnieni takim obrotem spraw gospodarcze wzięli się do odrabiania strat, a sygnał do ataku dał strzałem z dystansu Rafał Osiński. Od tego momentu ich dominacja nie podlegała duskusji. Na 2:1 podwyższył Czarek Majewski, a gdy wydawało się, że już spokojnie dowiozą zwycięski wynik do końca, dość niespodziewanie do wyrównania doprowadził Maciej Zarzycki. Pomimo przewagi ADP pachniało remisem, do którego ostatecznie nie doszło za sprawą duetu Petasz – Czekański, który zapewnił swojej drużynie trzy punkty oraz awans na drugą lokatę w tabeli.