Szymon Kolasa (3)
Piotr Kaczmarek (1)
Krzysztof Sobolewski (2)
Szymon Kolasa (1)

W starciu Virtualne Ń z ASPN Bemowo faworytem wydawali się być nominalni gospodarze i tak też było w istocie. Jeszcze do przerwy zawodnicy w ciemnozielonych trykotach zdołali zdobyć cztery trafienia, tracąc tylko jednego. Strzelanie zaczął Szymon Kolasa, potem do drogę do siatki znalazł Sebastian Chrzanowski, na listę strzelców wpisali się też Bartosz Kaca i Michał Burakowski. Goście odpowiedzieli na to strzałem Michała Araźnego i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1. Druga odsłona to był prawdziwy Szymon Kolasa show. Najlepszy napastnik ligi dorzucił jeszcze cztery bramki, a dodatkowo w całym meczu świetnie też podawał, gdyż do tego dorobku dorzucił też trzy asysty. Pod koniec tego spotkania obie ekipy postawiły na ofensywny futbol, stąd też to ciekawe widowisko zakończyło się rezultatem 9:4. A kapitalna postawa Kolasy zapewniła mu tytuł króla strzelców z imponującym wynikiem 22 trafień. Virtualne Ń dzięki tej pewnej wygranej zakończyli sezon na szóstym miejscu, ASPN finiszował przedostatni.