Bartłomiej Chmiel (1)
Michał Malinowski (1)
Maciej Misiałkiewicz (1)
Łukasz Ładniak (1)

Na zakończenie zmagań nie tylko w dziewiątej kolejce, ale i w całym sezonie Drugiej Ligi Zimowej doszło do kolejnego pojedynku na szczycie tabeli, w którym o srebrne medale rozgrywek zmierzyły się ekipy MixAmatora i Drink Teamu. Starcie to zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla drugiej z tych ekip, która po dwóch świetnych bramkach Dominika Kaczmarka i Łukasza Ładniaka już w pierwszych minutach zaczęła budować swoją przewagę. Do przerwy jeszcze powiększyli oni swoje prowadzenie i drugą połowę zaczynać mogli z dość solidną zaliczką 4:1. Po zmianie stron sytuacja na placu gry się odwróciła i to MixAmator przejął inicjatywę. Przez całą drugą część meczu zaciekle atakowali oni bramke przeciwników, kilkukrotnie doganiając ich na zaledwie jedno trafienie. Doświadczona ekipa DT nie pozwoliła jednak przeciwnikom na doprowadzenie choćby do wyrównania i utrzymując tę przynajmniej jednobramkową przewagę do ostatniego gwizdka sędziego wygrała ostatecznie 6:5, gwarantując sobie tym samym srebrne medale na koniec sezonu. Gratulacje!