Kuba Filutowski (1)
Olaf Jasiński (4)
Marek Kortała (2)
Olaf Jasiński (1)

W swoim ostatnim starciu sezonu zimowego Drugiej Ligi zmierzyły się dwie ekipy z dolnych rejonów tabeli, czyli FC Warsaw United oraz walczący o pierwsze punkty w tych rozgrywkach SSIJ. Obie drużyny rozpoczęły to starcie mając zaledwie po pięciu zawodników w składzie, jedanak już od pierwszych minut widać było, że mimo problemów kadrowych to WU będzie stroną przeważającą w tym spotkaniu. Już do przerwy wypracowali oni sobie bezpieczną przewagę 5:1, ale nie mieli zamiaru zwalniać tempa również po zmianie stron. Przede wszystkim dzięki świetnie dysponowanemi tego dnia duetowi Kuba Filutowski i Olaf Jasiński w szybkim tempie powiększali oni swoją przewagę nad rywalami, którzy byli w stanie odpowiedzieć tylko pojedynczymi akcjami bramkowymi. Ostatecznie mecz ten zakończył się zdecydowaną wygraną graczy w białych trykotach 12:3, a wspomniany wyżej duet zanotował łącznie na swoim koncie aż 10 trafień i kolejnych 5 asyst.