Krzysztof Gąsiewski (1)
Dominik Kaczmarek (1)
Norbert Taras (2)
Jarosław Łowicki (1)

Ta rywalizacja od początku zapowiadała się niezwykle emocjonująco. Drugie w tabeli Old United podejmowało, jako nominalni gospodarze, trzecią w zestawieniu drugiej ligi, ekipę Drink Team. Początek meczu był niezwykle wyrównany, mieliśmy dużo walki, wiele stykowych sytuacji, brakowało jednak konkretów pod bramkami zarówno jednego, jak i drugiego zespołu. Dopiero po około 10 minutach zobaczyliśmy pierwszego gola, którego autorem był Jarek Łowicki. Prosimy zapamiętać to nazwisko, ponieważ w tej rywalizacji będzie przewijało się wielokrotnie, a to za sprawą znakomitej skuteczności napastnika Drink Teamu. Do przerwy zdołał on skompletować hattricka, a jego drużyna wygrywała 1-3. Drugą połowę od mocnego akcentu rozpoczęli "gospodarze", a mianowicie Wojciech Szulc, który pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza rywali. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, a na listę strzelców wpisał się nie kto inny, jak Jarek Łowicki, doprowadzając do stanu 2-4. Dwubramkowa przewaga gości utrzymała się już do samego końca, choć to nie oznacza, że nie zobaczyliśmy już więcej bramek. Te strzelali jeszcze dla ekipy Old United Mariusz Kurczyński oraz dla Drink Teamu Norbert Taras. Ostateczny rezultat to 3-5, a zawodnika meczu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, został nim oczywiście Jarek Łowicki.